Nama Jawatan Emel & Telefon
Hasri bin Omar Ketua Pegawai Eksekutif Kumpulan penguruskorporat@ketengahholding.com.my
09-8223 801
Engku Nooramira Husma binti Engku Hussin Personal Assistant (Ketua Pegawai Eksekutif) amira@ketengahholding.com.my
09-8223 802
Mohd Zuhairi bin Abdul Aziz Timbalan Ketua Pegawai Eksekutif (Pembangunan) Kumpulan zuhairi@ketengahholding.com.my
09-8223 810
Che Wan Abdillah bin Che Wan Mat Amin Timbalan Ketua Pegawai Eksekutif (Operasi) Kumpulan abdillah@ketengahholding.com.my
09-8223 826
Rosli bin Mohamed P/A Khas Pengerusi
09-8223844
Jasmie bin Mohamad Setiausaha Syarikat Kumpulan jasmie@ketengahholding.com.my
09-8223 803
Ayu Azazillah Binti Abdullah Penolong Pengurus Akaun & Kewangan Kumpulan ayuazazillah@ketengahholding.com.my
+609-8223 806
Nor Baizura binti Mohamad Penolong Pengurus Pentadbiran & Perolehan Kumpulan norbaizura@ketengahholding.com.my
09-8223 823
Wan Mohd Azlan bin Wan Mustapha Pen.Pengurus Pembangunan & Perniagaan Kumpulan azlan@ketengahholding.com.my
09-8223811
Mohd Farid Nazmi bin Shafinei Pegawai Undang-undang Kumpulan farid@ketengahholding.com.my
09-8223807
Mohamad Amir bin Jusoh Jurutera Awam Kumpulan amir@ketengahholding.com.my
09-8223818
Hajah Noriah binti Hasan Eksekutif Kanan Pengurusan Aset & Kutipan Hutang noriahasan@ketengahholding.com.my
09-8223 818
Surina binti Mohamad Eksekutif Akaun surina@ketengahholding.com.my
09-8223 812
Mazlinda binti Mahasan Eksekutif Kewangan mazlinda@ketengahholding.com.my
09-8223 819
Norashikin binti Md. Taib Eksekutif Akaun norashikin@ketengahholding.com.my
09-8223 839
Zaimah binti Awang Salleh Eksekutif Audit zaimah@ketengahholding.com.my
09-8223 828
Amirul Hafizul bin Mohamad Eksekutif Audit II amirulhafizul@ketengahholding.com.my
09-8223847
Noorhazwani binti Johari Eksekutif Pentadbiran & Sumber Manusia noorhazwani@ketengahholding.com.my
09-8223827
Muhammad Irfan Bin Ramli Kerani Pentadbiran ( unit undang-undang ) irfan@ketengahholding.com.my
09-8223843
Nur Azura binti Mohamad Zaid Penolong Setiausaha azura@ketengahholding.com.my
09-8223 815
Nor Haida binti Muhammad Kerani norhaida@ketengaholding.com.my
09-8223 808
Noraini binti Anwar Kerani noraini@ketengahholding.com.my
09-8223 808
Zaidah binti Said Kerani Akaun zaidah@ketengahholding.com.my
09-8223 806
Roszeta binti Hassan Kerani Akaun roszeta@ketengahholding.com.my
09-8223 816
Rosdi bin Tengah Kerani Kewangan rosdi@ketengahholding.com.my
09-8223 813
Nor Areina binti Muhammad Sauli Kerani Akaun areina@ketengahholding.com.my
09-8223 816
Nur Asmira binti Mohamad Azlan Kerani Kewangan asmira@ketengahholding.com.my
09-8223 813
Zuraida binti Wahab Kerani Kewangan zuraida@ketengahholding.com.my
09-8223 814
Norimah binti Abdul Rani Kerani Pembangunan Perniagaan norimah@ketengahholding.com.my
09-8223 821
Che Noorazizah binti Ambok Kerani Gaji noorazizah@ketengahholding.com.my
09-8223 822
Afzainiza binti Amzah Kerani HR afzainiza@ketengahholding.com.my
09-8223 822
Che Ku Norrizam binti Che Ku Ibrahim Kerani Fail/Rekod Cuti norrizam@ketengahholding.com.my
09-8223 809
Bazali Laksana bin Ahmad Kerani Pentadbiran bazali@ketengahholding.com.my
09-8223 821
Farazilla binti Ali Kerani Perolehan farazilla@ketengahholding.com.my
09-8223 821
Norshuhaida binti Mohd Kerani Perolehan norshuhaida@ketengahholding.com.my
09-8223 821
Mohd Khairuzzaman bin Muji Kerani Despatch/Stor khairuzzaman@ketengahholding.com.my
09-8223 813
Mohd Kamal Alfiza bin Shafie Kerani Kenderaan kamalalfiza@ketengahholding.com.my
09-8223 821
Ayuti binti Kamarudin Pembantu Kerani ayuti@ketengahholding.com.my
09-8223 800
Nurul Nasuha binti Senik Operator nasuha@ketengahholding.com.my
09-8223800
Rosidah binti Salleh Pembantu Pejabat rosidah@ketengahholding.com.my
09-8223 800
Rohana binti Mohamad Pembantu Pejabat rohana@ketengahholding.com.my
09-8223 800
Mohd Syafiq Mu’ti bin Sulong Pembantu Juruteknik syafiq@ketengahholding.com.my
09- 8223 808
Mohd Kamaruzaman bin Mohd Zain Penjaga Jentera Elektrik kamaruzaman@ketengahholding.com.my
09-8223 808