Nama Jawatan Emel & Telefon
Ketua Pegawai Eksekutif Kumpulan ceokhsb@ketengahholding.com.my
09-8223801
Khairil Anuar bin Dato’ Aziz Ibrahim Ketua Pegawai Operasi Kumpulan khairilanuar@ketengahholding.com.my
09-8223 820
Ahmad Afiq bin Alwi Personal Assistant (Ketua Pegawai Eksekutif) ahmad_afiq@ketengahholding.com.my
09-8223 802
Che Wan Abdillah bin Che Wan Mat Amin Setiausaha Syarikat abdillah@ketengahholding.com.my
09-8223 826
Mohd Zuhairi bin Abdul Aziz Pengurus Kanan Akaun & Kewangan zuhairi@ketengahholding.com.my
09-8223 810
Jamalludin bin Haidzir Pengurus Pentadbiran & Sumber Manusia jamal@ketengahholding.com.my
09-8223 818
Ayu Azazillah Binti Abdullah Pengurus Akaun & Kewangan Kumpulan ayuazazillah@ketengahholding.com.my
+609-8223 805
Nor Baizura binti Mohamad Pengurus Pelaburan & Perolehan norbaizura@ketengahholding.com.my
09-8223 823
Wan Mohd Azlan bin Wan Mustapha Pen.Pengurus Kanan Pembangunan & Perniagaan Kumpulan azlan@ketengahholding.com.my
09-8223811
Mohd Farid Nazmi bin Shafinei Pengurus Undang-undang farid@ketengahholding.com.my
09-8223807
Engku Nooramira Husma binti Engku Hussin Pembantu Khas kepada CEO amira@ketengahholding.com.my
09-8223 802
Mazlinda binti Mahasan Penolong Pengurus Kewangan mazlinda@ketengahholding.com.my
09-8223 819
Norashikin binti Md. Taib Penolong Pengurus Akaun norashikin@ketengahholding.com.my
09-8223 839
Zaimah binti Awang Salleh Eksekutif Audit zaimah@ketengahholding.com.my
09-8223 828
Amirul Hafizul bin Mohamad Penolong Pengurus Integriti amirulhafizul@ketengahholding.com.my
09-8223847
Noorhazwani binti Johari Eksekutif Pentadbiran & Sumber Manusia noorhazwani@ketengahholding.com.my
09-8223827
Nur Azura binti Mohamad Zaid Penolong Pengurus Setiausaha azura@ketengahholding.com.my
09-8223 815
Ahmad Farhan bin Rosli Eksekutif Pembangunan Perniagaan farhan@ketengahholding.com.my
Ahmad Irsyaduddin bin Haji Abdul Ghani Eksekutif Pembangunan Perniagaan irsyad@ketengahholding.com.my
09-8223829
Sharmiza binti Mohd Eksekutif Teknologi Maklumat sharmiza@ketengahholding.com.my
09-8223829
Sharadiana binti Ariffin Eksekutif Pengurusan Aset sharadiana@ketengahholding.com.my
09-8223829
Wan Nor Azman bin Wan Ahmad Penyelia Kenderaan & Kawalan Keselematan Azman@ketengahholding.com.my
Muhammad Irfan Bin Ramli Kerani Pentadbiran ( unit undang-undang ) irfan@ketengahholding.com.my
09-8223843
Nor Haida binti Muhammad Kerani norhaida@ketengaholding.com.my
09-8223 808
Noraini binti Anwar Kerani noraini@ketengahholding.com.my
09-8223 808
Zaidah binti Said Kerani Akaun zaidah@ketengahholding.com.my
09-8223 806
Roszeta binti Hassan Kerani Akaun roszeta@ketengahholding.com.my
09-8223 816
Rosdi bin Tengah Kerani Kewangan rosdi@ketengahholding.com.my
09-8223 813
Nor Areina binti Muhammad Sauli Kerani Akaun areina@ketengahholding.com.my
09-8223 816
Nur Asmira binti Mohamad Azlan Kerani Kewangan asmira@ketengahholding.com.my
09-8223 813
Zuraida binti Wahab Kerani Kewangan zuraida@ketengahholding.com.my
09-8223 814
Norimah binti Abdul Rani Kerani Pembangunan Perniagaan norimah@ketengahholding.com.my
09-8223 821
Afzainiza binti Amzah Kerani HR afzainiza@ketengahholding.com.my
09-8223 822
Ahmad Suffian bin Dalizan Eksekutif Undang-undang ahmadsuffian@ketengahholding.com.my
Bazali Laksana bin Ahmad Kerani Pentadbiran bazali@ketengahholding.com.my
09-8223 821
Farazilla binti Ali Kerani Perolehan farazilla@ketengahholding.com.my
09-8223 821
Norshuhaida binti Mohd Kerani Perolehan norshuhaida@ketengahholding.com.my
09-8223 821
Mohd Khairuzzaman bin Muji Kerani Despatch/Stor khairuzzaman@ketengahholding.com.my
09-8223 813
Nur Amalina binti Abd. Wahab Kerani Pengurusan Aset & Kutipan Hutang amalina@ketengahholding.com.my
Norahafizah binti Ali@ Abas Kerani norahafizah@ketengahholding.com.my
09-8223800
Amirul Syafiq bin Aziz Pembantu Juruteknik Komputer syafiq@ketengahholding.com.my
Ayuti binti Kamarudin Pembantu Kerani ayuti@ketengahholding.com.my
09-8223 800
Nurul Nasuha binti Senik Operator nasuha@ketengahholding.com.my
09-8223800
Rosidah binti Salleh Pembantu Pejabat rosidah@ketengahholding.com.my
09-8223 800
Rohana binti Mohamad Pembantu Pejabat rohana@ketengahholding.com.my
09-8223 800
Nur Aishah binti Ali Khan Pembantu Am Aishah@ketengahholding.com.my
Mohd Syafiq Mu’ti bin Sulong Pembantu Juruteknik syafiq@ketengahholding.com.my
09- 8223 808
Mohd Kamaruzaman bin Mohd Zain Penjaga Jentera Elektrik kamaruzaman@ketengahholding.com.my
09-8223 808
Muhammad Safwan bin Kamalludin Pengawal Keselamatan safwan@ketengahholding.com.my
09-8223847
Tuan Mohamad Hafifi bin Mohamad Nor Pengawal Keselamatan Hafifi@ketengahholding.com.my
09-8223847
Abdullah bin Othman Pemandu abdullah@ketengahholding.com.my
Mohd Maulidur Rasul bin Zakaria Pemandu rasul@ketengahholding.com.my